نمایشگاه کار

ایجاد قالب برای ایمیل
ایجاد قالب برای ایمیل های مشابه
۷ آبان ۱۳۹۶
مدل هارد
هدف گذاری بر اساس مدل هارد
۱۷ آبان ۱۳۹۶

نمایشگاه کار

نمایشگاه کار

نمایشگاه کار

نمایشگاه کار، رویدادی است که تعداد زیادی از جویندگان کار و شرکت ها به منظور تبادل اطلاعات در رابطه با مشاغل مورد نیاز و معرفی شرکت هایشان در آن، که بصورت فصلی و یا سالیانه برگزار می گردد شرکت می کنند.

ازآنجا که هدف اصلی این نمایشگاه ها معرفی مشاغل است، می توان از آن بعنوان نمایشگاه فرصت های شغلی یاد کرد.

هدف این نمایشگاه و کارگاه های آموزشی ای که در آن برگزار می شود، معرفی شرکت ها، معرفی کسب و کار جدید، ایده دادن به دانشجویان و تازه فارغ التحصیلان برای یافتن شغل آینده، نحوه تعامل و ارتباط با صنعت و … می باشد.

لازم به ذکر است بازدید از نمایشگاه کار برای عموم ، آزاد است.

علاوه بر این شرکت در این رویداد باعث اعتلای برند شرکت خواهد بود به ویژه اینکه محل برگزاری نمایشگاه کار دانشگاه های برتر ایران مانند دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه تهران و دانشگاه علامه طباطبایی است.

نمایشگاه کار یکی از ابزار های جدید کاریابی و جذب منابع انسانی است که هم سازمان ها و هم کارجویان می توانند از آن بهره مند شوند.

معرفی برترین نمایشگاه کار ایران

در ادامه لینک وب سایت یکی از برترین نمایشگاه های کار ایران که در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود را خدمت شما ارائه می نماییم.

نمایشگاه کار دانشگاه شریف 

 

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید.
خواندن این مقاله را به شما توصیه می کنیم:   سوالات مصاحبه استخدامی کارشناس منابع انسانی

درصورتی که در رابطه با موضوع نوشته تجربه یا مطالعه داشته اید یا هرگونه پیشنهاد یا انتقادی دارید،می توانید از طریق نوشتن در بخش نظرات اقدام بفرمایید. با سپاس

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟

● در تلگرام، پاسخگوی شما :)