آموزش تصویری ایجاد فرم نظرسنجی در تلگرام در ۲ دقیقه

0

همان طور که قبلا در نوشته مربوط به ارزیابی اثربخشی دوره آموزش بیان کردیم، کارشناسان منابع انسانی در بسیاری از امور نیاز دارند تا از پرسنل سازمان نظرسنجی کنند. عموما انجام این نظرسنجی ها به صورت توزیع پرسشنامه صورت می پذیرد اما در این نوشته قصد داریم ایجاد فرم نظرسنجی در تلگرام را آموزش دهیم. ایجاد این فرم ها در حداقل زمان ممکن امکان پذیر است.

تنها ابزاری که برای کارشناسان منابع انسانی برای این کار مورد نیاز است، دسترسی به نرم افزار تلگرام است. اگر همکاران سازمان در یک گروه تلگرامی حضور داشته باشند به راحتی می توان این فرم را گروه مربوطه منتشر کرد در غیر اینصورت باید فرم را برای افرادی که مد نظر ما هستند ارسال کنیم.

روش ایجاد یک نظرسنجی در تلگرام

ابتدا از قسمت سرچ بالای تلگرام ربات وت را سرچ می کنیم

 

 

سپس با کلیک روی ربات وت که در صفحه با آیکون آبی رنگ ظاهر شده است به صفحه مربوط به این رباط وارد می شویم و دکمه استارت در پایین صفحه را می فشاریم. در این مرحله ربات از ما می خواهد سوالی که برای نظر سنجی مد نظر ما است وارد کنیم

 

 

در این قسمت سوالی که برای نظرسنجی در تلگرام مد نظرما است در این قسمت وارد می کنیم.

 

 

 

در این قسمت گزینه های فرم نظر سنجی را باید وارد کنیم.

 

 

پس از وارد کردن دو مورد به عنوان گزینه ها نظرسنجی، ربات از ما سوال می پرسد اگر می خواهیم گزینه های بیشتری برای نظرسنجی داشته باشیم وارد کنیم در غیر این صورت روی کلمه done که با رنگ آبی نمایش داده شده است کلیک کنیم. در این بخش ما سه گزینه دیگر را هم اضافه می کنیم و بر روی کلمه done کلیک می کنیم. فرم نظر سنجی ما با موفقیت ساخته شد.

 

 

حالا با کلیک بر روی عبارت publish poll می توانیم این نظر سنجی را در هر گروهی خواستیم منتشر کنیم و یا برای افرادی که مد نظر ما هستند ارسال کنیم. در انتها متذکر می شویم که پاسخگوی سوالات شما در مورد ایجاد نظرسنجی در تلگرام هستیم. اگر سوالی دارید در قسمت نظرات می توانید مطرح کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.