درباره نوین مدیران

 

سلام

سالهاست به این موضوع فکر می کنم که مدیریت یک کسب و کار کوچک (با حداکثر ۵۰ نفر پرسنل) چه دانش‌ و مهارت‌هایی لازم داره؟

آیا اگر یک شرکت تاسیس کنیم و زمان زیادی هم اختصاص بدهیم و افراد باهوش و با اخلاقی را استخدام کنیم می‌توانیم کسب و کار موفقی داشته باشیم؟

و برای جواب دادن به این نوع سوالات خیلی مطالعه کردم و عاشق علم مدیریت شدم.

من مهدی سیاح‌نیا هستم، سالها در حوزه مدیریت منابع انسانی مطالعه و پژوهش و کار اجرایی کردم و به شرکت‌های زیادی مشاوره دادم ولی به وضوح می‌دیدم که مشکلات سازمان‌ها با بهبود مسائل منابع انسانی بهتر نمی‌شد، چون یک سازمان را باید به شکل یک سیستم دید. سیستمی که همه اجزاء اون با هم درگیر و در حال بده بستان هستند.

در حال حاضر به این نتیجه رسیدم که راه حل مشکلات یک شرکت و راه توسعه آن، مجموعه‌ای از قواعد لازم است از همه اجزاء یک کسب و کار یعنی: بازاریابی، فروش، منابع انسانی، حسابداری، مالی و ….

طبیعتا خود من به تنهایی نمی‌توانستم همه مشکلات یک کسب وکار را عارضه‌یابی و سپس اصلاح کنم، به همین دلیل به فکر تشکیل یک تیم افتادم از افرادی که هریک در حوزه کاری خودشان خبره هستند تا بتوانم اید‌ه‌هایم را عملی کنم.

آرزوی من این است که ایران عزیزمان پر باشد از انواع کسب وکار‌ها در بخش‌های مختلف چون به عقیده من این تنها راه ساختن ایران است: ایجاد کسب و کار، رشد و توسعه کسب و کارها و افزایش بهره‌وری آنها.

اگر شما یک شرکتی دارید و دوست دارید بدانید در زمینه های مختلف چه ایراداتی ممکن است در شرکت شما وجود داشته باشد که ممکن است کار شما را دچار اختلال کند و به اصلاح بهتر اگر می‌خواهید برای شرکت خودتان عارضه یابی انجام دهید:

برای عارضه یابی رایگان شرکت شما

 

 

 

 

صاحب امتیاز سایت :

مهدی سیاح نیا
دانش آموخته دانشگاه تهران
دارای سابقه همکاری با سازمان های دولتی و خصوصی
دارای سابقه همکاری با موسسات پژوهشی دولتی و خصوصی

 

تماس با نوین مدیران